کارها

 

وب‌سایت میدان

میدان محل تلاقی راه‌های جدا از هم و چرخ خوردن زندگی‌ها است. میدان جایی برای آدم‌ها است؛ گاهی برای گذشتن، گاهی برای گشتن، گاهی برای انتظار و گاهی برای جمع شدن. میدان محل به هم رسیدن خیابان‌ها و آدم‌هاست. میدان می‌خواهد مسیرهای همیشگی را به پرسش بکشد و دنبال راه‌های تازه باشد. میدان می‌خواهد روی مسائل مشخص دنیای پیرامون دست بگذارد و دیدگاهی انتقادی را بسط دهد. میدان به هیچ حزب یا سازمان سیاسی وابسته نیست. میدان رسانه‌ای تبلیغاتی نیست. میدان محلی برای توهین و تحقیر شخصی نیست. میدان در پذیرش اشتباه‌های خود شفاف است.

 

وب‌سایت پادکست چنل‌بی

اولین اپیزود پادکست ChannelB با اسم اولیه‌ی کانال‌ بی و با کمک ناملیک در تابستان ۲۰۱۵ منتشر شد. از آن به بعد هر سه هفته یک بار اپیزود جدیدی منتشر شده است، کمابیش. در هر اپیزود پادکست گزارش بلند یک ماجرای واقعی را که در یک رسانه‌ی معتبر انگلیسی‌زبان منتشر شده به فارسی می‌شنوید.

 

وب‌سایت پادکست بی‌پلاس

بی‌پلاس یک پادکست فارسی است که در هر اپیزودش ما خلاصه‌ی یک کتاب غیرداستانی را به فارسی تعریف می‌کنیم. اپیزودهای بی‌پلاس جایگزین کتاب‌خوان نیستند. هدف ما این است که طوری خلاصه‌ی کتاب را تعریف کنیم که شما علاقه‌مند به خواندنش بشوید. یکی از منابع اصلی ما برای بیشتر اپیزودها خلاصه‌هایی است که در سایت Blinkist منتشر شده. هر جا به ترجمه‌ی خوب فارسی کتاب دسترسی داشته‌ایم سعی کرده‌ایم دوباره معادل‌سازی نکنیم و از همان‌هایی که دیگران ساخته‌اند استفاده‌کنیم.